6 – 12 Februarie 2017

sport la tv

Toate competitiile sunt LIVE

Cele mai interesante meciuri sunt evidentiate cu rosu

 

Luni

21:00 – 1:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport1

 

Marti

8:00 – 15:00 SPORTURI DE IARNA: Almaty Eurosport2

9:00 – 21:30 SPORTURI DE IARNA: Almaty Eurosport1

16:30 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport2

21:00 – 1:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport1

21:45 FOTBAL: Roma – Fiorentina [Serie A] DigiSport2

 

Miercuri

15:00 – 19:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport2

18:15 BASCHET: CSU Oradea – Muratbey [FIBA] DigiSport3

21:00 – 1:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport1

 

Joi

11:30 – 17:00 SPORTURI DE IARNA: Almaty Eurosport1

15:00 – 19:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport2

21:00 – 1:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport1

 

Vineri

11:00 – 17:00 SPORTURI DE IARNA: Almaty Eurosport1

15:00 – 19:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport2

21:00 FOTBAL: Mainz – FC Augsburg [Bundesliga] Eurosport2

21:00 – 1:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport1

 

Sambata

13:00 – 17:00 TENIS: Romania – Belgia [Cupa Fed] DigiSport1 / DolceSport2

14:30 FOTBAL: Arsenal – Hull City [Premier League] Eurosport1

16:00 FOTBAL: FC Ingolstadt 04 – Bayern Munchen [Bundesliga] Eurosport2

17:00 FOTBAL: Manchester United – Watford [Premier League] Eurosport1

17:15 FOTBAL: Deportivo Alaves – Barcelona [La Liga] DigiSport2 / DolceSport2

18:45 RUGBY: Tara Galior – Anglia [6 Natiuni] DolceSport2

19:30 FOTBAL: Liverpool – Tottenham [Premier League] Eurosport1

19:30 FOTBAL: Schalke 04 – Hertha Berlin [Bundesliga] Eurosport2

21:30 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport1

21:45 FOTBAL: Osasuna – Real Madrid [La Liga] DigiSport2 / DolceSport2

 

Duminica

13:00 – 17:30 TENIS: Romania – Belgia [Cupa Fed] DigiSport1 / DolceSport2

15:00 SNOOKER: World Grand Prix Eurosport2

15:30 FOTBAL: Burnley – Chelsea [Premier League] DolceSport1

16:30 FOTBAL: Wolfsburg – Hoffenheim [Bundesliga] Eurosport2

17:30 TENIS: Romania – Belgia [Cupa Fed] DigiSport2 / DolceSport2

18:00 HANDBAL F: CSM Bucuresti – Team Esbjerg [Liga Campionilor] DigiSport1 / DolceSport1

18:30 FOTBAL: Freiburg – FC Koln [Bundesliga] Eurosport2

21:00 SNOOKER: World Grand Prix [Finala] Eurosport1

22:30 BASCHET: New York – San Antonio [NBA] DolceSport2