6 – 12 Martie 2017

sport la tv

Toate competitiile sunt LIVE

Cele mai interesante meciuri sunt evidentiate cu rosu

DolceSport nu are grila actualizata si nu apare mai jos

 

Luni

16:20 CICLISM: Paris – Nisa Eurosport1

21:30 FOTBAL: West Ham – Chelsea [Premier League] Eurosport1

 

Marti

15:00 – 20:00 SNOOKER: Players Championship Eurosport2

16:20 CICLISM: Paris – Nisa Eurosport1

21:00 SNOOKER: Players Championship Eurosport1

21:45 FOTBAL: Napoli – Real Madrid [Liga Campionilor] ProTv

 

Miercuri

15:00 CICLISM: Tirreno – Adriatico Eurosport2

16:20 CICLISM: Paris – Nisa Eurosport1

21:00 SNOOKER: Players Championship Eurosport1

21:00 – 3:00 TENIS: WTA Indian Wells DigiSport2

 

Joi

15:00 CICLISM: Tirreno – Adriatico Eurosport2

16:20 CICLISM: Paris – Nisa Eurosport1

21:00 SNOOKER: Players Championship Eurosport1

21:00 – 3:00 TENIS: WTA Indian Wells DigiSport2

22:00 FOTBAL: Lyon – Roma [Liga Europa] Sport.ro

 

Vineri

15:00 CICLISM: Tirreno – Adriatico Eurosport2

16:20 CICLISM: Paris – Nisa Eurosport1

21:00 FOTBAL: Bayer Leverkusen – Werder Bremen [Bundesliga] Eurosport2

21:45 FOTBAL: Juventus – Milan [Serie A] DigiSport2

23:00 SNOOKER: Players Championship Eurosport2

23:45 – 7:00 TENIS: WTA/ATP Indian Wells DigiSport2

 

Sambata

12:00 – 17:00 SPORTURI DE IARNA: Cupa Mondiala Eurosport1

14:15 FOTBAL: Middlesbrough – Manchester City [Cupa Angliei] DigiSport1

16:00 FOTBAL: Hertha Berlin – Borussia Dortmund [Bundesliga] Eurosport2

17:00 FOTBAL: Everton – West Bromwich [Premier League] Eurosport1

19:30 FOTBAL: Arsenal – Lincoln [Cupa Angliei] DigiSport2

19:30 FOTBAL: Ingolstadt – FC Koln [Bundesliga] Eurosport2

21:30 SNOOKER: Players Championship Eurosport2

21:30 – 7:00 TENIS: WTA/ATP Indian Wells DigiSport2

 

Duminica

15:00 SNOOKER: Players Championship Eurosport2

16:00 HANDBAL F: Esbjerg – CSM Bucuresti [Liga Campionilor] DigiSport2

16:00 FOTBAL: Schalke 04 – FC Augsburg [Bundesliga] Eurosport2

17:00 CICLISM: Paris – Nisa Eurosport1

17:15 FOTBAL: Deportivo – Barcelona [La Liga] DigiSport1

18:30 FOTBAL: Hamburger SV – Monchengladbach [Bundesliga] Eurosport2

21:00 SNOOKER: Players Championship Eurosport1

23:45 – 6:00 TENIS: WTA/ATP Indian Wells DigiSport2