13 – 19 Martie 2017

sport la tv

Toate competitiile sunt LIVE

Cele mai interesante meciuri sunt evidentiate cu rosu

 

Luni

15:00 CICLISM: Tirreno – Adriatico Eurosport1

20:30 FOTBAL: Viitorul – Dinamo [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

21:45 FOTBAL: Chelsea – Manchester United [Cupa Angliei] DigiSport2

23:45 – 7:00 TENIS: WTA/ATP Indian Wells DigiSport2

 

Marti

15:00 CICLISM: Tirreno – Adriatico Eurosport1

20:00 – 7:00 TENIS: WTA/ATP Indian Wells DigiSport2

21:45 FOTBAL: Leicester – FC Sevilla [Liga Campionilor] ProTv

21:45 FOTBAL: Juventus – Porto [Liga Campionilor] DolceSport1

 

Miercuri

14:00 – 20:00 SPORTURI DE IARNA: Campionatul Mondial Eurosport1

16:00 CICLISM: Nokere Koerse Eurosport2

20:00 – 7:00 TENIS: WTA/ATP Indian Wells DigiSport2

21:45 FOTBAL: Atletico Madrid – Bayern Munchen [Liga Campionilor] DolceSport1

21:45 FOTBAL: Monaco – Manchester City [Liga Campionilor] DolceSport2

 

Joi

20:00 – 6:00 TENIS: WTA/ATP Indian Wells DigiSport2

22:00 FOTBAL: Roma – Lyon [Liga Europa] Sport.ro

 

Vineri

17:00 – 22:00 SPORTURI DE IARNA: Campionatul Mondial Eurosport1

20:30 FOTBAL: CFR Cluj – Astra [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

21:00 FOTBAL: Borussia Dortmund – Ingolstadt [Bundesliga] Eurosport2

21:00 – 0:00 TENIS: ATP Indian Wells DigiSport2

22:00 CICLISM: Cursa de 6 zile de pe velodrom Eurosport1

4:00 – 8:00 TENIS: WTA Indian Wells DigiSport2

 

Sambata

14:30 FOTBAL: West Bromwich – Arsenal [Premier League] Eurosport1

15:00 CICLISM: Milano – San Remo Eurosport2

17:00 FOTBAL: Stoke City – Chelsea [Premier League] Eurosport1

17:15 FOTBAL: Athletic Bilbao – Real Madrid [La Liga] DigiSport2 / DolceSport2

19:30 FOTBAL: Bournemouth – Swansea [Premier League] Eurosport1

19:30 FOTBAL: Eintracht Frankfurt – Hamburger SV [Bundesliga] Eurosport2

20:00 – 0:00 TENIS: ATP Indian Wells DigiSport2

20:30 FOTBAL: Viitorul – Steaua [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

 

Duminica

14:00 – 21:00 SPORTURI DE IARNA: Campionatul Mondial Eurosport1

16:00 FOTBAL: Mainz – Schalke 04 [Bundesliga] Eurosport2

18:30 FOTBAL: Moenchengladbach – Bayern Munchen [Bundesliga] Eurosport2

20:00 – 0:30 TENIS: ATP/WTA Indian Wells DigiSport2

20:30 FOTBAL: Dinamo – CSU Craiova [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

21:45 FOTBAL: Barcelona – Valencia [La Liga] DigiSport3 / DolceSport2