20 – 26 Martie 2017

sport la tv

Toate competitiile sunt LIVE

Cele mai interesante meciuri sunt evidentiate cu rosu

 

Luni

16:30 CICLISM: Turul Cataloniei Eurosport1

 

Marti

16:30 CICLISM: Turul Cataloniei Eurosport1

 

Miercuri

15:30 CICLISM: Turul Flandrei Eurosport2

16:30 CICLISM: Turul Cataloniei Eurosport1

19:00 POLO: CSM Oradea – FTC [LEN Euro Cup] DigiSport2

19:00 – 1:00 TENIS: ATP/WTA Miami DigiSport3

20:15 – 5:00 TENIS: ATP/WTA Miami DigiSport2

21:45 FOTBAL: Germania – Anglia [Amical] DolceSport1

 

Joi

17:00 – 21:30 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial Eurosport1

17:00 – 3:30 TENIS: ATP/WTA Miami DigiSport3

17:00 – 5:00 TENIS: ATP/WTA Miami DigiSport2

3:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Australiei DigiSport1 / DolceSport1

 

Vineri

7:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Australiei DigiSport1 / DolceSport1

16:00 CICLISM: GP E3 Eurosport2

17:00 – 20:30 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial Eurosport1

19:00 FOTBAL: Turcia – Finlanda [Preliminarii CM 2018] DigiSport1

19:00 FOTBAL: Georgia – Serbia [Preliminarii CM 2018] DigiSport3

21:45 FOTBAL: Croatia – Ucraina [Preliminarii CM 2018] DigiSport4

21:45 FOTBAL: Spania – Israel [Preliminarii CM 2018] DigiSport1

21:45 FOTBAL: Italia – Albania [Preliminarii CM 2018] DigiSport3

5:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Australiei DigiSport1 / DolceSport1

 

Sambata

8:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Australiei DigiSport1 / DolceSport1

17:00 – 20:00 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial Eurosport1

19:00 FOTBAL: Elvetia – Letonia [Preliminarii CM 2018] DigiSport1

19:00 FOTBAL: Suedia – Belarus [Preliminarii CM 2018] DigiSport3

21:45 FOTBAL: Portugalia – Ungaria [Preliminarii CM 2018] DigiSport1

21:45 FOTBAL: Bulgaria – Olanda [Preliminarii CM 2018] DigiSport4

21:45 FOTBAL: Belgia – Grecia [Preliminarii CM 2018] DigiSport3

 

Duminica

8:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Australiei DigiSport1 / DolceSport1

13:30 CICLISM: Turul Cataloniei Eurosport1

15:30 – 22:00 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial Eurosport1

19:00 FOTBAL: Anglia – Lituania [Preliminarii CM 2018] DigiSport1

19:00 FOTBAL: Azerbaidjan – Germania [Preliminarii CM 2018] DigiSport3

21:45 FOTBAL: Romania – Danemarca [Preliminarii CM 2018] TVR1

21:45 FOTBAL: Muntenegru – Polonia [Preliminarii CM 2018] DigiSport1