3 – 9 Aprilie 2017

sport la tv

Toate competitiile sunt LIVE

Cele mai interesante meciuri sunt evidentiate cu rosu

 

Luni

16:30 CICLISM: Turul Tarii Bascilor Eurosport1

19:00 – 7:00 TENIS: WTA Charleston DigiSport2

20:30 FOTBAL: Astra – Viitorul [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

 

Marti

16:30 CICLISM: Turul Tarii Bascilor Eurosport1

19:00 – 4:00 TENIS: WTA Charleston DigiSport2

21:00 FOTBAL: Hoffenheim – Bayern Munchen [Bundesliga] Eurosport2

21:00 FOTBAL: Dinamo – CFR Cluj [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

21:45 FOTBAL: Manchester United – Everton [Premier League] Eurosport1

 

Miercuri

16:30 CICLISM: Turul Tarii Bascilor Eurosport1

16:30 CICLISM: Turul Europei Eurosport2

17:00 – 20:30 TENIS: WTA Charleston DigiSport2

20:30 FOTBAL: Barcelona – Sevilla [La Liga] DigiSport2 / DolceSport1

20:45 FOTBAL: Maiz – Leipzig [Bundesliga] Eurosport2

21:45 FOTBAL: Chelsea – Manchester City [Premier League] Eurosport1

22:30 FOTBAL: Leganes – Real Madrid [La Liga] DigiSport2 / DolceSport1

0:30 – 7:00 TENIS: WTA Monterrey DigiSport2

 

Joi

16:30 CICLISM: Turul Tarii Bascilor Eurosport1

18:00 FOTBAL: Viitorul – CSU Craiova [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

18:00 – 3:30 TENIS: WTA Charleston DigiSport2

21:30 FOTBAL: Steaua – Astra [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

 

Vineri

5:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Chinei DigiSport1 / DolceSport1

9:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Chinei DigiSport2 / DolceSport1

15:00 – 22:00 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial [Argentina] Eurosport1

20:00 HANDBAL F: CSM Bucuresti – Ferencvaros [Liga Campionilor] DigiSport1 / DolceSport1

21:45 – 3:45 TENIS: WTA Charleston DigiSport2

23:00 – 7:00 TENIS: WTA Monterrey DigiSport1

 

Sambata

7:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Chinei DigiSport2 / DolceSport1

10:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Chinei DigiSport2 / DolceSport1

14:30 FOTBAL: Tottenham – Watford [Premier League] Eurosport1

16:00 FOTBAL: Leipzig – Bayer Leverkusen [Bundesliga] Eurosport2

17:00 FOTBAL: Stoke City – Liverpool [Premier League] Eurosport1

17:15 FOTBAL: Real Madrid – Atletico Madrid [La Liga] DigiSport1 / DolceSport1

19:30 FOTBAL: Bournemouth – Chelsea [Premier League] Eurosport1

19:30 FOTBAL: Bayern Munchen – Borussia Dortmund [Bundesliga] Eurosport2

21:45 FOTBAL: Malaga – Barcelona [La Liga] DigiSport2 / DolceSport1

23:30 TENIS: WTA Monterrey DigiSport2

23:45 – 3:00 TENIS: WTA Monterrey DigiSport1

 

Duminica

9:00 FORMULA 1: Marele Premiu al Chinei DigiSport2 / DolceSport1

12:00 – 18:00 CICLISM: Paris-Roubaix Eurosport1

15:30 FOTBAL: Sunderland – Manchester United [Premier League] DolceSport2

16:00 FOTBAL: Hertha Berlin – FC Augsburg [Bundesliga] Eurosport2

18:00 FOTBAL: Everton – Leicester City [Premier League] DolceSport2

18:00 FOTBAL: CFR Cluj – Viitorul [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

18:00 – 23:00 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial [Argentina] Eurosport1

18:30 FOTBAL: Ingolstadt – SV Darmstadt 98 [Bundesliga] Eurosport2

20:00 TENIS: WTA Charleston DigiSport2

20:30 FOTBAL: CSU Craiova – Steaua [Liga 1] DigiSport1 / DolceSport1

22:30 BASCHET: Atlanta – Cleveland [NBA] DolceSport2